Çamlıca Mah. Gülperi Sok. No 1 Tepebaşı / Eskişehir

Hakkımızda

Yönetim ve kiralama hizmetleri JLL Türkiye tarafından yürütülen ve bir Nata Holding projesi olan Vega Outlet Alışveriş Merkezi, Eskişehir’İn tek outlet alışveriş merkezidir.

İsmini Vega yıldızından alan Vega Outlet, yıldızın özelliklerinden ilham alınarak kurgulanmıştır. Vega yıldızının Lir Takım Yıldızı’nın en parlak yıldızı olması şehrin parlayan AVM’si olmasına, yaklaşık 25 ışık yılı uzaklığı ile bize çok yakın olması şehrin her noktasına yakın olmasına, bir zamanlar Kutup Yıldızı’nın bulunduğu konumda yer alması ise moda, eğlence ve lezzet alanlarında yön gösterici olduğuna gönderme yapmaktadır.

Vega Outlet; 50.000 metrekarelik kiralanabilir alanı, ulusal ve uluslararası markaların yer aldığı 80’i aşkın mağazası, 2.000 araçlık otoparkıyla yılda ortalama 7,5 milyon ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Misafirlerin kapısından içeriye girdikleri andan itibaren aileleriyle birlikte hoş vakit geçirebilecekleri keyifli, sıcak, samimi bir ortam sunan Vega Outlet; sadece alışveriş değil eğlence ve yaşam merkezi olmayı hedeflemektedir.